Wellness hotel Panorama

(0 komentářů)

Klidná, bezpečná a za každého počasí zábavná dovolená s dětmi. Zookoutek se zvířátky, vnitřní herna, venkovní hřiště a slané bazény (vnitřní i venkovní). 

To vše a mnohem více nabízí rodinný wellness hotel s tradicí 22 let v Moravském krasu. 

Nejvíce využívaným pobytem rodin s dětmi s akčním zvýhodněním pro 3 a více nocí je RODINNÁ DOVOLENÁ S BONUSEM !

Nikdy dříve jsme se neodvažovali zveřejnit fakt, že se nám asi 80% hostů vrací a z toho asi 40% opakovaně. Vyjímkou není i 5-6 návratů. Proto bychom tímto faktem rádi podpořit na tomto místě Vaše rozhodnutí o volbě WELLNESS HOTELU PANORAMA, Blansko - Moravský kras pro Váš pobyt.

Sice nás nenajdete nikdy na žádném "slevovém portále",  ale o to více si můžete být jisti tím, že nabízíme pobyty za dobré (uměle nepředražené) ceny.

Hned při příchodu u recepce pocítíte, že jste u nás vítáni a že budete i s dětmi hýčkáni v našem rodinném wellness hotelu po celou dobu pobytu ! 

Od herny, kolotoče, houpaček, houpadel, pískoviště, trampolíny až po přebalovací místnosti s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí jsme celoročně připravení na pobyty s dětmi. Více než pouhým zpestřením pobytu bude pro Vaše děti náš zookoutek s oslicí Rozárkou, oslíkem Sazínkem s králíky a morčaty. Vše CELOROČNĚ. Chladivé počasí podzimu zimy Vám zpříjemní koupání v našem vnitřním teplém slaném bazénu s whirlpoolem. Od jara do podzimu je v provozu i náš venkovní zážitkový slaný bazén. Tam ale doporučujeme za chladného počasí pro děti župánky, neboť jde o bazén sice zakrytý .....ale venkovní !

Více na www.hotelpanorama.cz 

Zatím bez hodnocení

Komentáře

Nejsou zde žádné komentáře

Nový Komentář

požadováno

požadováno (neveřejné)

volitelné