Hotel Myslivna Brno

(0 komentářů)

... nezapomenutelný výhled na celé Brno, grilované speciality na letní terase, dětské hřiště a speciální gastronomické akce. 


Hotel Myslivna *** Brno se nachází v příjemném lesním prostředí v městské části Brno-Kohoutovice s nejkrásnějším výhledem na celé Brno. Díky dobrému umístění, si můžete vychutnat romantický západ slunce na Brno právě u nás.

Pro děti je připraveno venkovní hřiště doplněné trampolínou, pískovištěm a mnoho dalšího. V letních dnech se můžete těšit na dětské programy například: loučení se se školním rokem nebo loučení se s prázdninami. Celé akce jsou obohacené programem pro děti.

Dospělí se pak mohou těšit na speciality z grilu a vychutnat si pohodový den. Pánové si mohou pochutnat na naších výborných žebrech a dámy si rádi pochutnají na letních salátech. Děti se zabaví na dětském hřišti a Vy si tak užijete příjemné chvilky.

Po celý rok se můžete těšit na speciality od šéfkuchaře. Například: zvěřinové hody, jarní speciality, houbové a dýňové speciality.

Hotel Myslivna nabízí také kvalitní ubytování v Brně. Pokoje máme nově zrekonstruované. Jsou vybaveny trezorem, koupelnou, přímou telefonní linkou a televizí.

Více informace naleznete na: www.hotelmyslivna.cz, info@hotelmyslivna.cz, nebo na telefonním čísle: +420 547 107 555.

Rezervace ubytování naleznete na: hotel@hotelmyslivna.cz, nebo na telefonním čísle: +420 547 107 800

Odměnou pro nás bude Vaše spokojenost.

Zatím bez hodnocení

Komentáře

Nejsou zde žádné komentáře

Nový Komentář

požadováno

požadováno (neveřejné)

volitelné